Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко може погодитися на співпрацю з чинною владою, про що говорять останні голосування його парламентської фракції. Таку думку висловив Володимир Фесенко, голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента», коментуючи інформацію про можливе призначення Кличка віце-прем'єром з гуманітарних питань.

«Він не бачить свого політичного майбутнього у радикальній опозиції, його позиція зараз більш помірна і сильно розходиться з позиціями тієї ж «Свободи», «Батьківщини». Як показали останні голосування його фракції, він намагається дистанціюватися від радикалізму Яценюка. Хоча цілі у Кличка зараз набагато вищі, ніж посада віце-прем'єра, у нього є амбіції на посаду президента», - сказав Фесенко.

У той же час політолог зазначив, що Кличку зараз невигідне перебування у владі. «Уявіть собі, що він стане мером Києва, а випаде така ж сувора зима, як була цього року. Це просто підірве його рейтинг. Чим менше Кличко сьогодні робить, чим менше за щось несе відповідальність, тим кращий його рейтинг», - зазначив Фесенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

316