Міністр інфраструктури Володимир Козак представив трудовому колективу Державного агентства автомобільних доріг України нового керівника Євгена Прусенка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

За словами Козака, першочерговим завданням керівника «Укравтодору» є подальший розвиток якісної сучасної мережі автомобільних доріг на основі передового світового досвіду та новітніх технологій.

«У нас єдина мета - розвивати дорожню інфраструктуру України, яка на сьогодні є однією із найважливіших ланок державної економіки, з беззастережним дотриманням стандартів безпеки руху і впровадженням сучасних технологій як при будівництві, так і при експлуатаційному утриманні об'єктів дорожнього господарства», - зазначив міністр.

Козак висловив сподівання, що таке завдання під силу Прусенку.

Голова «Укравтодору» зазначив, що дорожня галузь України продовжить активно розвиватися. «Попереду - напружена нелегка робота: не тільки будівництво нових магістралей, а й докорінна зміна системи управління у галузі. Переконаний, що «Укравтодор» впевнено подолає кризу. Проведення масштабних робіт до Євро-2012 і початок реформи - це тільки перший крок у напрямі активного розвитку мережі доріг загального користування», - сказав він.

Нагадаємо, вчора, 23 квітня, Президент України Віктор Янукович призначив Євгена Прусенка головою Держагентства автомобільних доріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

729
Туфли осень-зима Everest