Президент України Віктор Янукович доручив скоротити споживання газу в Україні за 2013-2014 рр.. не менше ніж на 50%. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, повідомляє прес-служба профільного міністерства.

«Завдання не з простих, але це питання енергонезалежності і безпеки нашої держави. Протягом 2010-2011 рр.. в регіонах були затверджені регіональні програми модернізації комунальної теплоенергетики. Такі програми не прийняті лише у Тернопільській та Одеській областях і АР Крим», - сказав Темник.

Він зазначив, що ці програми передбачають переведення котелень на альтернативні види палива, модернізацію виробництва теплової енергії (заміна застарілого енергоємного котельного обладнання, переведення опалення на районні та індивідуальні блочно-модульні котельні) і мереж теплової енергії (заміна теплових мереж з використанням попередньо ізольованих труб, впровадження індивідуальних теплових пунктів).

«За попередніми підрахунками, виконання програм модернізації комунальної теплоенергетики дозволить зменшити споживання природного газу на 30%», - підкреслив глава Мінрегіону.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248