Духовний лідер буддистів Тибету Далай-лама XIV (Тензін Гьятсо) вважає розумною ідею, яка передбачає, що його наступником стане жінка.

«Я думаю, це (вибір щодо наступника жінки) було б добре, тому що жінкам краще вдається розвивати прихильність і любов до інших людей», - сказав він.
«Вчені провели досліди з двома людьми - чоловіком і жінкою, які дивилися один і той самий фільм. Жінка виявила велику чутливість, її емоційна відповідь була сильнішою. Отже, у жінок є більший потенціал, тому їм слід грати більш активну роль у поширенні милосердя», - додав Далай-лама.

Британська газета The Daily Telegraph зазначає, що раніше Далай-лама висловлював думку про рівність чоловіків і жінок і про настання «століття жінок».

Зазначимо, що після смерті чергового Далай-лами ченці проводять пошуки його наступної інкарнації. Це повинна бути маленька дитина, ява зобов'язана відповідати певним критеріям і пройти тести, передає «Інтерфакс».

Раніше Далай-лама XIV заявив, що новий Далай-лама не буде народжений на території Китаю, і, можливо, взагалі не буде більше перероджуватися. Однак він звернув увагу, що йому потрібно буде продовжувати незакінчену роботу, і, якщо ситуація в Тибеті не зміниться, він все-таки переродиться. Він зазначав, що, якщо інститут Далай-лам виконає свої цілі, він може припинитися.

Сам нинішній Далай-лама є уродженцем бідної селянської сім'ї. Його визнали реінкарнацією Далай-лами, коли хлопчикові було два роки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

383