У Міністерстві закордонних справ України очікують, що конкретне рішення про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде прийматися на конференції комісарів ЄС та Ради міністрів закордонних справ Євросоюзу.

Про це повідомив на брифінгу виконуючий обов'язки директора Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

«Ми очікуємо, що рішення про подальший прогрес у підписанні Угоди про асоціацію буде розглянуто 15 травня на конференції комісарів ЄС, а також на Раді міністрів закордонних справ ЄС наприкінці травня цього року. На цих зустрічах, ми очікуємо, будуть прийматися якісь конкретні рішення», - цитує Перебийноса «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що в Україні стабільно вирішуються питання, позначені в програмі співпраці з Європейським Союзом.

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206