Американська служба безпеки на транспорті відклала дозвіл для пасажирів проносити на борт літака маленькі кишенькові ножі. Про відповідне рішення служби оголосив її керівник Джон Пістоль, повідомляє BBC News. Причиною затримки могла стати різка критика нововведень з боку громадськості та профспілки стюардів.

За словами пістолі, зміну правил відкладено до проведення більш детальних консультацій з експертами з авіації США.

Пропозицію дозволити проносити на борт складні кишенькові ножі з лезом до шести сантиметрів завдовжки і 1,2 сантиметра шириною було зроблено Пістолю минулого місяця. Крім того, передбачалося допустити на борт як ручну поклажу лижні палиці, більярдні киї, а також ключки для хокею і лакроссу.

Передбачалося, що зміни набудуть чинності 25 квітня. За ідеєю служби, таким чином, співробітники поліції, які працюють на сканерах, змогли б звільнитися від зайвої роботи і зосередитися на інших загрозах, наприклад, вибухівці. Крім того, таке рішення зрівняло б світові й американські стандарти за списками допустимих у ручній поклажі предметів, пише «Lenta.ru».

Після серії терактів 11 вересня 2001 року, частиною яких стало захоплення чотирьох пасажирських літаків, у США були різко посилені правила безпеки польотів. У тому числі було повністю заборонене перевезення ножів будь-яких видів у ручній поклажі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195