Формування української делегації, яка представляє столицю на Днях Києва у Відні, відбувалося з урахуванням перспектив створення високооплачуваних робочих місць. Як повідомили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА, при відборі учасників делегації із числа бізнес-структур оцінювалися насамперед потреби Києва у розвитку галузі, яку вони представляють, а також потенційна можливість забезпечення киян гідно оплачуваною роботою у разі реалізації проектів, що фірми-учасники мають намір запропонувати австрійській стороні для спільної реалізації.

Так, для участі в українсько-австрійському бізнес-форумі, який запланований у рамках Днів Києва у Відні, були відібрані одразу близько десятка київських підприємств, які спеціалізуються на інжинірингу і точному машинобудуванні. У складі делегації представники «Київської домобудівної компанії», НВП «Тренд», «Елміс», Київського заводу автоматики, радіозаводу, «Київприладу» та інші.

Ця галузь, нагадаємо, у Стратегії розвитку Києва до 2025 року визначена як одна із пріоритетних як з точки зору розвитку економіки, так і з урахуванням можливого ефекту зайнятості населення української столиці. За підрахунками фахівців, які розробляли Стратегію, розвиток інжинірингу та точного машинобудування дозволить на 15% збільшити зростання валового регіонального продукту (ВРП) і створити в Києві понад 50 тисяч нових робочих місць.

Медицину і фармацевтику, які також визначені у Стратегії як потенційно конкурентні кластери, представлять у Відні керівники заводу «Фармак», які мають намір розширити співпрацю з австрійськими колегами, і Олександрівської лікарні, які запропонують бізнес-структурам Відня виступити інвесторами будівництва нового корпусу лікарні. Потенціал галузі - близько 70 тис. робочих місць і 15-20% приросту ВРП.

Кілька організацій, що делегували до Відня своїх представників, відповідальні за розвиток туристичної привабливості Києва. Це Міжнародний виставковий центр та Торгово-промислова палата України. У туристичній сфері, за підрахунками фахівців, у найближчі роки можуть бути додатково задіяні 40-50 тис. киян.

За повідомленням прес-служби КМДА, всього у віденському бізнес-форумі беруть участь 25 українських і 70 австрійських компаній. Українська делегація, очолювана головою Київської міської держадміністрації Олександром Поповим, презентує програму «Київ інвестиційний». У програмі окреслені стратегічні напрями розвитку міста та представлені проекти, які планується реалізовувати за участю інвесторів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209
Классические туфли мужские