Уряд має намір провести низку реформ для поліпшення економічної ситуації в країні. Про це в ефірі передачі «Шустер Live» заявив народний депутат Партії регіонів Володимир Олійник.

«Прем'єр говорив гостро і критично, він говорив про те, які є проблеми і помилки в уряді. Але він говорив не тільки про те, що є, а він говорив про шляхи виходу з кризи. Зокрема, про програму уряду: це захист і розвиток національного товаровиробника, що є актуальним для всіх європейських країн. Він говорив про імпортозаміщення. Соромно нам сьогодні купувати яблука у Польщі, коли Україна може самостійно забезпечити себе продуктами», - зазначив Олійник.

За його словами, проведення реформ для поліпшення економічної ситуації не спричинить за собою зростання цін для населення. «Прем'єр розповідав про те, що уряд робить і буде робити для підвищення соціальних стандартів, пенсій, зарплат. Але це буде відбуватися помірними темпами, тому що якщо включити друкарський верстат, то буде інфляція. Нас критикували і говорили, що цей уряд допустить двозначну інфляцію. А сьогодні або нульова, або невелика, або дефляція. Раніше говорили про те, що гривня не витримає курс долара, буде 10-12 грн, але ми тримаємо», - зазначив Олійник.

Також, на думку депутата, населенню не варто побоюватися зростання тарифів на комунальні послуги. «Прем'єр сказав: ми не будемо піднімати тарифи. У середньому тарифи на газ для населення у нас нижчі, ніж у Росії, Болгарії та Румунії. Ми повинні знайти вихід із ситуації, піднімаючи заробітну плату», - зазначив Олійник.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України не підтримала резолюцію недовіри Кабінету Міністрів Миколи Азарова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

221
Классические туфли мужские