Уряд має намір провести низку реформ для поліпшення економічної ситуації в країні. Про це в ефірі передачі «Шустер Live» заявив народний депутат Партії регіонів Володимир Олійник.

«Прем'єр говорив гостро і критично, він говорив про те, які є проблеми і помилки в уряді. Але він говорив не тільки про те, що є, а він говорив про шляхи виходу з кризи. Зокрема, про програму уряду: це захист і розвиток національного товаровиробника, що є актуальним для всіх європейських країн. Він говорив про імпортозаміщення. Соромно нам сьогодні купувати яблука у Польщі, коли Україна може самостійно забезпечити себе продуктами», - зазначив Олійник.

За його словами, проведення реформ для поліпшення економічної ситуації не спричинить за собою зростання цін для населення. «Прем'єр розповідав про те, що уряд робить і буде робити для підвищення соціальних стандартів, пенсій, зарплат. Але це буде відбуватися помірними темпами, тому що якщо включити друкарський верстат, то буде інфляція. Нас критикували і говорили, що цей уряд допустить двозначну інфляцію. А сьогодні або нульова, або невелика, або дефляція. Раніше говорили про те, що гривня не витримає курс долара, буде 10-12 грн, але ми тримаємо», - зазначив Олійник.

Також, на думку депутата, населенню не варто побоюватися зростання тарифів на комунальні послуги. «Прем'єр сказав: ми не будемо піднімати тарифи. У середньому тарифи на газ для населення у нас нижчі, ніж у Росії, Болгарії та Румунії. Ми повинні знайти вихід із ситуації, піднімаючи заробітну плату», - зазначив Олійник.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України не підтримала резолюцію недовіри Кабінету Міністрів Миколи Азарова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

221