КПУ проголосувала би за відставку Кабміну навіть картками відсутніх депутатів, якби не домовленість про персональне голосування. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє «Golos.ua».

Він зазначив, що голосування за відставку українського уряду - це був спектакль для майбутніх виборців. За словами Симоненка, п'ятничне голосування ВР за відставку КМУ продемонструвало закулісні домовленості.


 
«І олігархічна влада, і олігархічна опозиція про це домовилася», - сказав політик.

Симоненко підкреслив, що його стурбувало те, що з представниками КПУ ніхто не проводив ніяких консультацій, як краще організувати процес, щоб був результат при голосуванні за відставку уряду.

Політик заявив, що в 11 відсутніх представників КПУ були дуже поважні причини, з яких вони не змогли у п'ятницю, 19 квітня, бути присутніми у залі парламенту під час голосування за відставку уряду.

«Оскільки я обіцяв нашим виборцям, що КПУ у повному складі проголосує за відставку уряду, то я у п'ятницю був готовий дозволити голосувати картками відсутніх депутатів», - сказав він.

Однак Симоненко підкреслив, що не зробив цього, оскільки раніше депутати домовилися про персональне голосування.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня, за відставку українського уряду у парламенті не вистачило 36 голосів, підтримали постанову лише 190 народних депутатів України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232