Екс-прем'єр-міністр Юлії Тимошенко досі не дала остаточної відповіді щодо її участі у судовому засіданні у справі ЄЕСУ 23 квітня, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

«Екс-прем'єр-міністр під час спілкування з представниками пенітенціарної служби на предмет з'ясування її позиції щодо участі у засіданні Київського суду Харкова 23 квітня заявила про те, що кримінальна справа, слухання якої має розпочатися завтра, нібито вже закрита і розгляду не підлягає», - йдеться у повідомленні.

Оскільки ця інформація є неправдивою, зазначили у ДПтСУ, і слухання справи все ж таки відбудеться, а з викликом до суду засуджена вже ознайомилася (де поставила свій підпис), то співробітники Качанівської колонії знову звернулися до Тимошенко з питанням про її намір бути етапованою до суду.

Крім того, їй знову було запропоновано взяти участь у засіданні шляхом відеоконференції, що передбачено чинним КПК.

«Остаточної відповіді засуджена поки не дала, а така поведінка Тимошенко дає підстави стверджувати, що вона сама не знає, чого хоче», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ForUm, раніше екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовлялася надати відповідь з приводу своєї участі або неучасті у судовому засіданні у справі ЄЕСУ, запланованому на 10:00 23 квітня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

458