Захоплені у заручники талібами пасажири і екіпаж вертольота Мі-8, який здійснив екстрену посадку в афганській провінції Логар, живі, місцева влада веде переговори про їхнє звільнення, передає в понеділок радіокомпанія «Голос России» з посиланням на прес-секретаря губернатора провінції Діна Мохаммада Дарвеша.

«На борту вертольота перебувало сім інженерів - громадян Туреччини, двоє українців і їхній афганський перекладач. Заручники живі, місцева влада веде переговори з талібами про звільнення заручників. Таліби поки що не висунули ніяких вимог», - зазначив Дарвеш.

Раніше посольство РФ у Кабулі повідомило, що на борту вертольота МІ-8 був один росіянин. Джерело в афганській авіакомпанії Khorasan Cargo Airlines заявило РІА «Новости», що вертольотом керував громадянин Росії Павло Петренко.

«У неділю о п'ятій годині вечора за місцевим часом український вертоліт, зафрахтований приватним афганським підприємством Khorasan, відправлявся із провінції Хост до Кабула. Через погані погодні умови і сильний дощ вертоліт здійснив вимушену посадку у повіті Азра, район Мангал Хел у провінції Логар. Велика частина повіту перебуває під контролем руху Талібан», - розповів прес-секретар губернатора провінції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194