На поточному тижні, незважаючи на нічні заморозки 22-23 квітня, в країні переважатиме тепла і суха погода з температурою повітря до +25 градусів.

Про це на брифінгу в понеділок повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«Протягом 22-27 числа на території України переважатиме суха погода. Температура повітря ще 22-23-го залишиться відносно низькою. У нічні години ще будуть спостерігатися заморозки. У більшості регіонів України на поверхні ґрунту, крім Криму, до -1…-4 градусів. З 24 починається черговий підйом температури повітря. Заморозки припиняться. Максимальна температура зросте до 20-25 градусів на всій території країни», - зазначив Кульбіда, повідомляє «УНІАН».

За його словами, погода трохи зміниться 28 квітня, коли по території України пройде активний атмосферний фронт, який зумовить помірні дощі у західних, північних і центральних областях країни і короткочасне зниження температури повітря. Однак незабаром після цього опади припиняться і в Україну повернеться тепла, майже літня погода.

Нагадаємо, раніше Кульбіда заявив, що в Україні на травневі свята очікується суха спекотна погода майже на всій території країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

417