Під час розгляду у Верховній Раді питання про недовіру Кабінету Міністрів члени уряду були впевнені, що їх нема за що відправляти у відставку. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов в ефірі програми «Факти тижня з Оксаною Соколовою» на телеканалі ICTV.

«Верховна Рада - це те місце, де ніколи не можна спрогнозувати, як закінчиться голосування. Але я вам скажу, ми були впевнені, що нас нема за що відправляти у відставку, це розуміли всі міністри, і це підтвердило голосування», - зазначив він.

За словами першого віце-прем'єра, ті заяви, які робила опозиція - необґрунтовані. «Якщо ви бачили цю подію, то звучали тільки такі речі, які були необґрунтовані, опозиція говорила про цифри, які не можна довести», - заявив Арбузов.

У той же час, він підкреслив, що неправильно звинувачувати уряд у падінні темпів будівництва і деяких інших показників. «Нас звинуватили в тому, що впали експортні операції. Вони впали не в нас, вони впали у наших партнерів, це світова криза, це криза в Європі. Нас звинуватили в тому, що ми витратили золотовалютні резерви. Потрібно запитати, а на що ми витратили їх, а я відповім: ми витратили їх на сплату боргів, які брала ця влада і не тільки ця, ми їх витратили на те, щоб наша гривня була стабільною, і це відчуло все населення нашої країни» , - підсумував перший віце-прем'єр-міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, 19 квітня Верховна Рада України не підтримала резолюцію недовіри Кабінету Міністрів Миколи Азарова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186
Туфли осень-зима Everest