В Україні набули чинності два закони, які були прийняті більшістю під час виїзного засідання Верховної Ради України на вул. Банковій.

Закони про внесення змін до бюджету-2013 про перерозподіл бюджетних коштів Міндоходів і ДСНС і внесення змін до бюджету для створення сприятливих умов для кредитування агросектору опубліковані у виданні «Голос України».

Так, закон №164-VII передбачає перерозподілу бюджетних призначень для забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на Міністерство доходів і зборів та Державну службу України з надзвичайних ситуацій, у межах загального обсягу видатків, передбачених у державному бюджеті на 2013 рік для органів виконавчої влади, які реорганізували. 5,8 млрд грн з державного бюджету виділено на діяльність Міндоходів і 1,7 млрд грн - на діяльність ДСНС у 2013 р.

А законом №181-VII направляється 254,8 млн грн для підготовки передачі с/г земель до статутного капіталу Земельного банку.

«З метою наповнення статутного капіталу Державного земельного банку за рахунок 80 тис. земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у 2013 році необхідно збільшити видатки загального фонду за бюджетною програмою «Проведення земельної реформи» у сумі 254,8 млн грн. з них: 192 млн грн. на проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, 48 млн грн. на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, 5,2 тис. грн. на державну реєстрацію земельних ділянок, 9,6 тис. грн. на державну реєстрацію прав на нерухоме майно», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Як раніше повідомляв ForUm, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання в будівлі комітетів ВР на вул. Банковій, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

Депутати від ПР і КПУ шляхом підняття рук прийняли кілька законопроектів.

Вищий адміністративний суд України визнав правочинним засідання Верховної Ради України, яке проводилося 4 квітня на вул. Банковій, 6-8.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255