У Києві відбувся півфінальний матч Всесвітньої серії боксу, в якому «Українські отамани» виграли у «Італійського грому» з рахунком 5:00 і перемогли за сумою двох матчів. Перший матч в Італії завершився з рахунком 1:4.


Так, українська команда починала цей матч з форою в одне очко. Напередодні, під час процедури зважування, представник італійської команди Даніеле Лімоне виявився важчим від максимально можливої ваги і був дискваліфікований. І все таки, його бій з Миколою Буценком відбувся, спортсмени відпрацювали всі п'ять раундів, але судді не оцінювали дії спортсменів, передає «УНІАН».
 

Надалі відбулися чотири бої, в яких «Отамани» перемагали за очками. Василь Ломаченко впевнено здолав Доменіко Валентіно, Дмитро Митрофанов у впертій боротьбі здолав Мішеля Тавареса, Олександр Гвоздик був сильнішим за Абдельафіда Бенчабла, а у вирішальному поєдинку Олександр Архипенко зумів здолати Тоні Йока.

Таким чином, «Українські отамани» вийшли у фінал змагань, які пройдуть у столиці Казахстану - Астані. Там вони зустрінуться з переможцем пари, в якій зійшлися мексиканська і казахстанська команди. Перший матч у Мексиці виграли представники Казахстану - 3:2.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

614