Міністр інфраструктури України Володимир Козак вважає, що головне в суботнику - це неформальне спілкування. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він повідомив сьогодні під час Всеукраїнського суботника.


«Найголовніше тут навіть не ентузіазм, а коли ви підходите до свого офісу, а навколо прибрано, ростуть дерева і цвітуть квіти. Це завжди приємно і дає робочий настрій. Крім того, ці зустрічі - неформальне спілкування керівників і працівників, коли всі на одному рівні, і ніхто не соромиться. У цьому плані, я вважаю, це дає добру і робочу обстановку в колективі. Адже після цієї роботи люди зберуться в кафе і зустріч запам'ятається. Я сподіваюся, що наша молодь звикне до цієї традиції і передасть своїм дітям», - переконаний Козак.
 
 

За його словами, кияни повинні виходити на суботники в першу чергу.

«Київ - це обличчя нашої країни. І я вважаю, що тут порядок повинен бути в першу чергу, хоча, звичайно, кожне місто бореться за чистоту і красу і вважає, що його місто найкраще. Кияни сьогодні активно вийшли для того, щоб зробити так, щоб вони пишалися в усьому світі нашою столицею і нашою країною».

Крім того, Козак повідомив, що транспортні галузі України ніколи не припиняли так звані суботники, і сьогодні їхні співробітники також активно працюють і приводять до ладу вокзали, станції, пункти зупинок і аеропорти.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров зобов'язав керівників центральних органів виконавчої влади 20 квітня в рамках Дня довкілля особисто взяти участь у заходах з благоустрою у закріплених за міністерствами областях.

Анастасія Піка, фото Віктора Ковальчука,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

245