За даними регіонів, посів ярих культур здійснено на площі понад 2 млн гектарів, тобто на 75% від прогнозу. У цілому, посів проходить майже у всіх регіонах України, а у 8 областях - вже завершено. Для проведення польових робіт аграрії забезпечені необхідними матеріалами.

Про це сьогодні під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді України повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«На сьогодні посів проводиться майже у всіх регіонах України, а у 8 областях посів вже завершений. Посів ранніх зернових і зернобобових культур здійснено на площі понад 2 млн гектарів, а це 75% від прогнозу. Для проведення польових робіт у стислі терміни в областях розроблені виробничі графіки, організована двозмінна робота техніки. До того ж, аграрії забезпечені необхідними матеріально-технічними ресурсами», - підкреслив Присяжнюк.

Також міністр повідомив, що на сьогодні, за оперативними даними регіонів, у хорошому та задовільному стані знаходиться 99,6% площ озимих. Пересів очікується на площі близько 500 тисяч гектарів. Торік же було пересіяно 1,8 мільйона га, пише «gazeta.ua».

«Сьогодні підживлюються ослаблені через несприятливі погодні умови посіви. Для цього у сільгоспвиробників є всі необхідні ресурси. Так, вперше за час незалежності в господарствах накопичено 1,2 мільйона тонн поживних речовин мінеральних добрив. А це на 15% більше у порівнянні з минулим роком. Роботу з підгодівлі вже завершили господарства 9 областей та Криму», - зазначив Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230