Українська опозиція розпочала відкриту війну з журналістами. Так, депутат від «Батьківщини», голова Комітету ВР з питань свободи слова Микола Томенко хоче, щоб Податкова служба почала жорстку перевірку їхньої роботи, повідомляє «Газета.юа».

«Я думаю, що пора і нашим контролюючим органам, зокрема Податковій, бути більш уважними до діяльності так званих дорогих працівників, які працюють на ниві медіа та шоу-бізнесу... У мене є великі сумніви, що вони сумлінно платять податки в Україні і взагалі працюють відповідно до чинного законодавства в системі оподаткування», - заявив Микола Томенко.

Він вважає, що сьогодні «створюється парадоксальна ситуація, коли вони (журналісти - прим.) розповідають українцям, як треба жити по-європейськи, але самі працюють поза системою відповідальності, в якій заробляють гроші».

Тому Микола Томенко запропонував журналістам сконцентрувати свою увагу не на політиці, а на інших темах, які можуть зацікавити українців - наприклад, вести ток-шоу про секс або про сучасне мистецтво.

Правда, сам депутат не пояснив, яким чином такий підхід співвідноситься з європейськими принципами демократії і чи не є це прямим тиском на ЗМІ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310