Один з підозрюваних у теракті на марафоні, так званий №1 у чорній кепці, був убитий у Бостоні на території Массачусетського технологічного університету, де раніше йшла перестрілка і вибухнули бомби. Про це повідомляє телеканал WCWB.

Також поліція Бостона повідомила про виявлення «бомби-скороварки», а затриманий під час перестрілки чоловік з великою ймовірністю буде впізнаний як підозрюваний у теракті на Бостонському марафоні.

«Ми майже точно впевнені, що ця стрілянина пов'язана з тим, що сталося на марафоні. Офіційне оголошення ФБР з'явиться найближчим часом. Але я можу сказати, що підозрюваний або підозрювані дуже схожі на фотографії, опубліковані раніше ФБР. Стиль виконання також ідентичний, ви знаєте, що біля університету були також знайдені «бомби-скороварки». Так що впевнено можна сказати, що це один ланцюг. Але поки що це неофіційна заява», - сказав один зі співробітників поліції у прямому ефірі NBC News.

У той же час користувачі соцмереж за орієнтуваннями впізнали підозрюваних у теракті на Бостонському марафоні. Називаються їхні імена: №1 - Майк Мулугета і №2 - Суніл Тріпаті.

Другий підозрюваний «у білій кепці» перебуває у розшуку. Поліцією оточений район Бостона, людей просять не виходити з будинків, пише «Газета.ру».

Нагадаємо, у понеділок, 15 квітня, прямо на фінішній стометрівці міжнародного марафону у Бостоні прогриміли два вибухи з інтервалом у 12 секунд. Внаслідок теракту загинули три людини: громадянка Китаю і два американці, один із яких - восьмирічна дитина. Кількість потерпілих досягла 183.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185