Директор Інституту кредитних відносин Київського національного економічного університету Ігор Івасів вважає, що вкладники казначейських зобов'язань не розчаруються в системі і через два роки реінвестують кошти. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив під час круглого столу на тему «Інвестиційні можливості для приватних інвесторів у 2013 р.: Інструменти і досвід їх застосування».

«Перший результат щодо поширення казначейських зобов'язань був дуже оптимістичним і перевершив очікування. Зараз здійснена оплата купону, і це хороший сигнал для потенційних вкладників. На мій погляд, через два роки люди, у яких вже є ці казначейські зобов'язання, реінвестують кошти, і це буде серйозним сигналом для інших потенційних покупців цих цінних паперів», - сказав він.

У той же час він зазначив, що критика відносно повільного поширення другої серії казначейських зобов'язань досить різка, і люди, які придбали першу серію, просто-напросто зараз чекають результату.

За його словами, казначейські зобов'язання є унікальним інвестиційним інструментом.

«Ніде в світі державні цінні папери не розглядаються як інвестиційні. Зараз ситуація цікава тим, що Мінфін, по-перше, пропонує надійні цінні папери, оскільки вони державні, а, по-друге, привабливу відсоткову ставку річних», - зазначив Івасів.

У свою чергу заступник директора Департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Олександр Нестеренко зазначив: «Якщо сума відшкодування за депозитом Фондом гарантування вкладів становить 200 тис. грн, то відшкодування казначейських зобов'язань гарантуються в повному обсязі».

Крім того, за його словами, це ліквідний інструмент, який на сьогоднішній день цікавить інвестора і гарантується державою незалежно від суми придбаних цінних паперів.

У той же час він зазначив, що інтерес до казначейських зобов'язань у гривнях, які Мінфін збирається випускати в другому півріччі 2013 р., залежатиме від запропонованої прибутковості та інформованості про даний інвестиційний інструмент населення.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

261
Классические туфли мужские