Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України ухвалив кілька рішень, що стосуються деяких клубів Прем'єр-ліги. Більшість стягнень - через неправомірні дії вболівальників, повідомили ForUm'у у прес-службі ФФУ.

Так, київське «Динамо» має виплатити штраф у розмірі 250 тисяч гривень за неправомірні дії вболівальників команди на стадіоні НСК «Олімпійський» під час матчу 23-го туру чемпіонату України з донецьким «Шахтарем». У разі рецидиву київський клуб буде змушений провести одну домашню зустріч чемпіонату без глядачів.

Фінансові санкції у 100 тис. грн застосовані також до «Шахтаря» за використання шанувальниками донецької команди піротехнічних засобів і кидання стороннього предмета на футбольне поле стадіону «Олімпійський» під час матчу з київським «Динамо».

За скандування нецензурних виразів вболівальниками «Динамо» під час матчу 24-го туру чемпіонату України з львівськими «Карпатами» 13 квітня київський клуб повинен виплатити 25 тисяч гривень.

Крім того, за скандування вболівальниками «Дніпра» нецензурних висловів та демонстрацію банера образливого змісту 6 квітня 2013 р. під час матчу 23-го туру чемпіонату України з полтавською «Ворсклою» дніпропетровський клуб повинен виплатити 100 тисяч гривень. Оштрафована і «Ворскла» на 25 тисяч гривень - за скандування нецензурних виразів власними уболівальниками під час того ж матчу.

50 тис. грн заплатить «Ворскла» за використання вболівальниками піротехнічних засобів та скандування нецензурних виразів під час матчу 24-го туру з харківським «Металістом». Харківський клуб також зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 100 тис. грн за використання вболівальниками клубу піротехнічних засобів та скандування нецензурних виразів під час цього ж матчу.

Штраф одеського «Чорноморця» за скандування його фанатами нецензурних висловів та використання піротехнічних засобів - 50 тис. грн. Ці порушення були зафіксовані на стадіоні «Чорноморець» під час гри 24-го туру чемпіонату України з дніпропетровським «Дніпром».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

427