Рівень фінансування медицини в Україні щороку зростає. Про це повідомила міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час головування на першій сесії Конференції ВООЗ «Системи охорони здоров'я в період глобальної економічної кризи: огляд ситуації в європейському регіоні ВООЗ», передає прес-служба КМУ.

«Сьогодні в центрі нашої уваги - турбота про доступність медичної допомоги та лікарських препаратів для широких верств населення, є важливою складовою подолання негативних наслідків соціальної нерівності в загальнонаціональному масштабі», - сказала Богатирьова.
За її словами, рівень фінансування медицини в Україні щороку зростає. У 2013 році сума витрат на медичну галузь збільшилася в порівнянні з минулим роком на 2%. Окремо слід відзначити збільшення витрат на лікування гепатиту, СНІДу, туберкульозу та онкологічних захворювань, зазначила у своїй доповіді керівник МОЗ України.

Також вона повідомила, що у 2013 році фінансування лікування онкохворих дітей збільшиться у 2,3 рази. За прогнозами фахівців МОЗ, цієї суми має вистачити для забезпечення всіх дітей, які страждають від онкологічних захворювань, достатньою кількістю ліків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

364