Міністр закордонних справ України Леоніда Кожара запросив свого польського колегу Радослава Сікорського 25 квітня здійснити робочий візит до України.

Як повідомляє прес-служба українського МЗС, про це він заявив під час телефонної розмови.

«Прийнявши запрошення, Сікорський висловив переконання, що за результатами цього візиту будуть сформульовані відповідні позитивні сигнали для Ради Міністрів ЄС у контексті укладення Угоди про асоціацію», - зазначив глава польського МЗС.

У повідомленні також наголошується, що 25 квітня очікується приїзд до України міністрів закордонних справ Данії, Литви та Нідерландів.

«Мета поїздки міністрів закордонних справ країн ЄС, в рамках якої планується проведення розширених у МЗС України переговорів, а також зустрічей з керівництвом української держави, полягатиме в ознайомленні з внутрішньою ситуацією і висловлюванні підтримки Києву на шляху європейської інтеграції та продовженні курсу реформ», - йдеться в повідомленні.

Також глава польського зовнішньополітичного відомства запевнив Кожару, що Польща вживає всі можливі зусилля з метою забезпечення підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті «Східного партнерства».

Нагадаємо, Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213