У Львові затримано чотирьох співробітників міліції, які збували людям наркотики, після чого вимагали у них кошти за непритягнення до відповідальності.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, вчора, 17 квітня, виявлено факт збуту наркотичної речовини оперативними співробітниками одного з райвідділів.

«Останні за попередньою змовою між собою із залученням інших громадян здійснювали збут наркотичних засобів особам, схильним до їх вживання, з подальшим їх затриманням і вимаганням грошових коштів за непритягнення до кримінальної відповідальності», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в епізоді, про який йдеться, співробітники підрозділу міліції, затримавши особу і виявивши у неї наркотичні засоби, вимагали винагороду в сумі 49 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності. У процесі подальших переговорів сума незаконної винагороди правоохоронцями була зменшена до чотирьох тисяч доларів США.

Слідчим прокуратури Львівської області в порядку ст.207 КПК України затримано чотирьох юристів органів внутрішніх справ і одну людину, що надавала їм активне сприяння у злочинній діяльності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

436