У Тернополі під час конвоювання з-під варти втік підсудний, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Прокуратурою Тернополя розпочато кримінальне провадження щодо працівників одного із райвідділів внутрішніх справ області за неналежне виконання своїх службових обов'язків, що призвело до втечі з-під варти раніше неодноразово судимого підсудного.

16 квітня на підставі постанови районного суду засуджений за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) під конвоєм у складі 3 співробітників одного із райвідділів міліції супроводжувався для проведення обстеження до лікувального закладу міста.

Однак внаслідок неналежного виконання правоохоронцями своїх службових обов'язків і внаслідок несумлінного ставлення до них, порушення вимог відомчих нормативних актів і відхилення від маршруту конвоювання підсудного на одній із вулиць Тернополя останній скоїв втечу з-під варти і зник у невідомому напрямку.

За даним фактом прокуратурою міста Тернополя щодо правоохоронців розпочато кримінальне провадження за ст.367 ч.1 КК України (службова недбалість). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до 3 років.

В даний час вживаються заходи до встановлення місцезнаходження та затримання підсудного. Хід досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль прокуратурою області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

345