В Одесі створено комісію з приведення в належний стан будівель, споруд та їхніх фасадів, розташованих за маршрутом прямування до спортивної арени в рамках Євробаскету-2015, повідомляє прес-служба міської ради.

«Мета роботи комісії - приведення в належний стан будівель, споруд та їхніх фасадів, розташованих за маршрутом прямування до спортивної арени вулицями Чорноморського козацтва та Отамана Головатого», - йдеться у повідомленні.

Комісія у тримісячний строк подасть одеському міському голові інформацію і результати роботи та пропозиції щодо вирішення проблемних питань. Контроль за виконанням даного розпорядження мера покладено на в.о. першого заступника Одеського міського голови Кирила Шаламая.

Протяжність вулиць Чорноморського козацтва та Отамана Головатого, розташованих на шляху прямування до спортивної арени, яка буде розташовуватися на території ВАТ «Одессільмаш» в період проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році, становить близько 4 км кожна.

Комісію очолив директор департаменту «Євробаскет-2015» Сергій Варчук.

Нагадаємо, в грудні 2011 року Україна офіційно отримала право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році.

Президент України Віктор Янукович закликав голів обласних державних адміністрацій і мерів міст, які прийматимуть матчі Євробаскету-2015, не затягувати з рішеннями, необхідними для організації цього чемпіонату.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171