Російський телеведучий Іван Ургант в ефірі Першого каналу приніс вибачення за висловлювання, яке прозвучало у телешоу «Смак».

«По-перше, я хочу вибачитися, попросити вибачення в усіх жителів України і в усіх, кого зачепило моє висловлювання необережне у телевізійній передачі «Смак».

«Повірте, я дійсно нікого не хотів цим образити, я просто сказав дурницю, не подумавши. І навіть не міг припустити, що у гумористичній програмі, програмі, у якій я взагалі ніколи ні про що не кажу всерйоз, сказаний мною невдалий жарт може викликати таку гостру реакцію в Україні, в країні, яку я дуже люблю», - сказав він в ефірі програми «Вечірній Ургант», повідомляє «УНІАН».

«Повірте, я зовсім не вкладав у цю дурну фразу той жахливий і шовіністичний сенс, який побачили деякі. Та уже тим більше не міг уявити, що ця ситуація здатна спровокувати міжнародний скандал», - запевняє він.

Як раніше повідомляв ForUm, Ургант в ефірі кулінарної телепрограми пожартував над українцями фразою: «Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села».

У своєму мікроблозі у Twitter Ургант раніше вибачився перед українцями і назвав свій коментар у передачі «недоречним», проте представник МЗС України заявив, що цей запис «важко назвати вибаченнями».

Міністерство закордонних справ України очікує від російського «Першого каналу» оцінки висловлювання російського телевізійного ведучого Івана Урганта.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

277