Опозиція пояснює провал голосування за скасування пенсійної реформи відрядженнями народних депутатів і збоєм у системі голосування. Про це пише газета «Капітал».

Заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський розповів виданню, що кілька депутатів фракції у цей день були у відрядженнях, а у двох обранців не спрацювали картки.

«Не шукайте причини у провалі голосування в нашій фракції. Я особисто бачив, як голосував Яворівський, але не спрацювала система. Його і Дзендзерського заяви передані до секретаріату, голоси не врахували», - заявив Пашинський.

У свою чергу, народний депутат Володимир Курінний (УДАР) заявив, що на момент голосування був «на важливій зустрічі», його колеги по фракції Едуард Гурвіц та Микола Паламарчук перебувають на лікарняному. Курінний також сказав, що пенсійні законопроекти викликали багато критики з боку депутатів різних фракцій.

«На засіданні нашої фракції було прийняте рішення голосувати «за». Але ви ж розумієте, що законопроект популістський, можливо, це була м'яка форма незгоди», - заявив Курінний.

Нагадаємо, 17 квітня Верховна Рада не підтримала проекти законів, які повинні були скасувати положення пенсійної реформи 2011 року. За внесення змін до Закону №1026 «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» проголосували 223 народних депутати, при цьому три опозиційні фракції недодали 15 голосів.

Законопроект про внесення змін до закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (щодо відновлення пенсійного віку для жінок, страхового стажу та порядку визначення пенсії) №1073 набрав 221 голос, при цьому 7 опозиційних депутатів були відсутні під час голосування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317