Донецький «Шахтар», дніпропетровський «Дніпро», одеський «Чорноморець» і «Севастополь» вийшли у півфінал Кубка України, повідомили ForUm'у у прес-службі ФФУ.

Чвертьфінальні поєдинки почалися кримським дербі: «Севастополь» на своєму полі приймав сімферопольську «Таврію».

«Севастополь» - «Таврія» (Сімферополь) - 1:1 (пенальті 4:1)

Дніпропетровський «Дніпро» на класі зумів переграти у Луцьку «Волинь». Обидва голи підопічні Хуанде Рамоса забили наприкінці кожного з таймів.

«Волинь» (Луцьк) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 0:2

Донецький «Шахтар» без Генріха Мхітаряна зумів у рідних стінах здолати опір львівських «Карпат». Обидва свої м'ячі «гірники» забили у першому таймі.

«Шахтар» (Донецьк) - «Карпати» (Львів) - 2:1

Одеський «Чорноморець» став володарем останньої путівки до півфіналу розіграшу Кубка України. Команда Романа Григорчука у вкрай тяжкому поєдинку зуміла залишити за бортом змагань київський «Арсенал», обігравши «канонірів» у столиці України з рахунком 2:1.

«Арсенал» (Київ) - «Чорноморець» (Одеса) - 1:2