Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк виступив на урочистому прийомі з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин з Королівством Саудівська Аравія.

Він підкреслив важливість двосторонніх контактів, розвитку бізнесу та залучення інвестицій. Також міністр подякував Його Високоповажності Надзвичайному і Повноважному Послу КСА в Україні пану Джудію Алхазалу за його зусилля у зміцненні двосторонніх відносин.

«Хочу висловити щиру подяку нашим саудівським колегам від імені української сторони за плідну співпрацю та взаєморозуміння протягом 20 років. Розвиток відносин з Королівством Саудівська Аравія ми розглядаємо як один із пріоритетних напрямів нашої зовнішньоекономічної політики. І моє завдання як співголови української частини міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва - докласти всіх зусиль для отримання максимального результату від нашої співпраці», - підкреслив Микола Присяжнюк.

За словами міністра, стратегічним питанням подальших двосторонніх торговельно-економічних відносин залишається інвестування у створення спільних підприємств з виробництва сільськогосподарської продукції за участю саудівської сторони.

«У взаємовигідного співробітництва між нашими країнами є велике майбутнє, і сьогоднішня наша зустріч буде сприяти його подальшому розвитку», - зазначив Микола Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149