Пенсійну реформу потрібно не відміняти, а вдосконалювати. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в парламенті заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Олександр Стоян.

За словами депутата, вчора створена, а сьогодні офіційно оформлена робоча група для вдосконалення пенсійної реформи. «Ми обов'язково врахуємо пропозиції, які внесли наші колеги від опозиції», - сказав він.

У той же час регіонал зазначив, що фракція ПР не підтримала сьогодні і в майбутньому не буде підтримувати законопроекти, що стосуються відміни пенсійної реформи. «Сьогодні скасувати пенсійну реформу - це буде катастрофа для всіх пенсіонерів. Підкреслюю, для тих людей, які вийшли на пенсію цього року, торік і десять років тому», - сказав він.

За словами Стояна, в разі скасування реформи з держбюджету потрібно буде перенаправити не менше 7,5 млрд грн. Він підкреслив, що якщо перенаправити гроші на пенсії, то це негативно вплине на підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери і вдосконалення пенсій.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні 17 квітня Верховна Рада знову відмовилася знизити пенсійний вік для жінок з 60 до 55 років.

2 квітня 2013 р. Верховна Рада також відмовилася знизити пенсійний вік.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

250