Керівники органів влади власним прикладом повинні продемонструвати конкретну турботу про порядок. Таку думку висловив прем'єр-міністр України Микола Азаров у вступному слові на засіданні уряду, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Я доручив всім членам уряду взяти особисту участь у заходах з благоустрою, що проводяться 20 квітня в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Всі повинні відправитися в регіони, за якими закріплені, і попрацювати разом з людьми, - сказав Азаров. - Я особисто працюватиму в Києві».

При цьому прем'єр висловив думку про те, що керівники органів влади власним прикладом повинні продемонструвати конкретну турботу про порядок: не тільки в кабінетній роботі, а й на землі. Зокрема, колектив Міністерства екології та природних ресурсів спільно з громадськими організаціями працюватиме в київському міському парку «Відрадний». Планується прибрати територію парку площею 16 гектарів, посадити близько двохсот дерев і кущів. Загальна кількість учасників понад 300 осіб.

«Я хочу, щоб такий же конкретний план і обсяг робіт був у кожного міністерства і відомства, у кожного члена Кабінету Міністрів. А потім на засіданні уряду підведемо підсумки», - сказав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив усім членам уряду взяти особисту участь у заходах з благоустрою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194