Російський телеведучий Іван Ургант, неетично висловлюючись про українців, сам себе принизив. Таку думку в коментарі кореспондентові ForUm'у висловив нардеп від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Я вважаю Урганта розумною людиною, інтелектуалом. Але в даній ситуації він просто сам себе принизив, опустив свою моральну планку. Якщо він думав своєю витівкою підняти рейтинг передачі, то мені здається, він багатьох людей, навпаки, відштовхнув. Мені просто шкода його, адже тепер через цю дурість на нього поглянуть зовсім інакше», - підкреслив Чечетов.

Він не вважає, що до цього інциденту потрібно приплітати політику. «Мені здається, з найголовнішою реакцією цей шоумен зіткнеться в соціальних мережах», - сказав регіонал.

Народний депутат від фракції «УДАР» Павло Різаненко також вважає вчинок Урганта неетичним.

«При всій повазі до Урганта, як до шоумена, це було безглуздо і недоречно. Наскільки я розумію, він вже приніс вибачення, але, як кажуть, шкоду вже було завдано. Чесно кажучи, не хочеться коментувати чиюсь неетичну поведінку», - підсумував він.

Нагадаємо, Ургант в ефірі кулінарної телепрограми пожартував над українцями фразою: «Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села».

Пізніше російський телеведучий вибачився перед жителями України за свої висловлювання.

Міністерство закордонних справ України висловило обурення некоректним висловлюванням Урганта і вимагає від «Першого каналу» дати оцінку цьому інциденту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

405