У київського зоопарку немає коштів на розвиток. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, повідомив журналістам директор київського зоопарку Євген Кирилюк.

«У київського зоопарку багато проблем, ми про них знаємо і над ними працюємо. Але нашою основною проблемою залишається колосальний борг в 11 мільйонів», - зазначив він.

Директор поскаржився, що за минулий сезон, з травня по жовтень, зоопарк заробив всього 10 мільйонів гривень. «На розвиток зоопарку у нас грошей зовсім немає. Дай Бог, що б ми вийшли на наступний сезон з меншим обов'язком», - поскаржився глава зоопарку.

Крім того, він відреагував на критику журналістів з приводу завищених цін на закупівлю кормів для тварин і зазначив, що «зоопарк керується цінами статуправління».

Директор зоопарку підкреслив, що продукти закупляються в борг, і на сьогоднішній день він складає 2 млн 200 тис. грн. Також він поскаржився на відсутність складських приміщень для зберігання кормів і для зимових заготовок, підкресливши, що якість кормів повинна бути високою.

«Тварини коштують дорого, вони - надбання міста. Тому вивчаються (при закупівлі кормів) сертифікати якості землі. До того ж, якщо в інші установи м'ясо можна поставляти замороженим, то в зоопарк - тільки в сирому вигляді. Таких нюансів дуже багато – щодо тих же буряків і моркви», - підсумував Кирилюк.

Нагадаємо, столичний зоопарк поповниться новими тваринами - сірими тюленями. За словами директора зоопарку Євгена Кирилюка, привезти їх планують з польського зоопарку.

Як раніше повідомляв ForUm, у листопаді конкурсна комісія вибрала на посаду генерального директора комунального підприємства «Київський зоопарк» Євгена Кирилюка.


Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

154
Туфли осень-зима Everest