Мастильну пляму завдовжки до 10 км і шириною до 2 км, яка утворилася вчора на ділянці Дніпра між Вишгородом та Києвом, ліквідовано. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, повідомив голова ДСНС України Михайло Болотських під час відвідування Київської ГЕС.

«Учора о 18.30 на пункт оперативного чергового ДСНС надійшло повідомлення про мастильну пляму. Було негайне реагування ГУ ДСНС у місті Києві. На місце був відправлений катер з боновими загородженнями і абсорбентом. Цю пляму було локалізовано і сьогодні ліквідовано. Вже зняті бонові загородження. Таким чином, завдяки ефективним діям ніякого забруднення в водозабір насосної станції не надійшло. І сьогодні кияни можуть бути впевнені, що ефективними діями цю пригоду ліквідовано», - повідомив він.

За його словами, зараз правоохоронні органи з'ясовують причини появи цієї плями.

«Природоохоронна прокуратура проводить розслідування разом з іншими правоохоронними органами. Я думаю, що вони найближчим часом дадуть відповідь (звідки взялася ця пляма. - Ред.)», - підкреслив Болотських.

Імовірно, за його словами, це може бути витік із судна або човнової станції.

Як раніше повідомляв ForUm, у понеділок, 15 квітня, на Дніпровській водопровідній станції, яка знаходиться на 3 км нижче греблі Київської ГЕС (м. Вишгород) було виявлено забруднення акваторії річки Дніпро (мастильна пляма).

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160
Туфли осень-зима Everest