Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає недоречним вимогу опозиції відправити Кабінет Міністрів України у відставку. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу в парламенті.

«У світі криза, всі держави намагаються консолідувати політику, спрямувати всі сили на вирішення проблемних питань у державі. А у нас опозиція ставить питання - давайте відставимо прем'єр-міністра й уряд. Є голоси чи ні - це вже друге питання. Сама постановка цього питання дискредитує нашу державу перед нашими зарубіжними партнерами і не сприяє поліпшенню фінансового та економічного клімату в державі», - обурився він.

За словами Єфремова, в опозиції немає відповідних кандидатур, які могли б увійти до нового складу Кабміну. «Я їх запитую: «Тоді навіщо ви займаєтеся дурницями, народ смішите, виходьте з цією пропозицією, якщо у вас на заміну запропонувати нічого?», - розповів регіонал.

На його думку, сьогодні у ПР згруповані найкращі українські фахівці. «Назвіть мені сьогодні прізвища фахівців, які потягнуть бути прем'єр-міністром, які в змозі вирішити наявні проблеми і в стані в умовах світової кризи переплачувати додатково 6 млрд доларів РФ (за газ. - Ред.), плюс треба погасити ті кредити, які Юлія Тимошенко взяла у 2009 році - 14,6 млрд на п'ять років і при цьому утримати виплати за всіма соціальними напрямами. Давайте будемо об'єктивними до людей, які працюють в нашій державі, і не будемо обливати їх брудом», - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня, після Години запитань до уряду Верховна Рада розгляне питання про відповідальність Кабміну, ініційоване опозицією.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

200
Классические туфли мужские