Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає недоречним вимогу опозиції відправити Кабінет Міністрів України у відставку. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу в парламенті.

«У світі криза, всі держави намагаються консолідувати політику, спрямувати всі сили на вирішення проблемних питань у державі. А у нас опозиція ставить питання - давайте відставимо прем'єр-міністра й уряд. Є голоси чи ні - це вже друге питання. Сама постановка цього питання дискредитує нашу державу перед нашими зарубіжними партнерами і не сприяє поліпшенню фінансового та економічного клімату в державі», - обурився він.

За словами Єфремова, в опозиції немає відповідних кандидатур, які могли б увійти до нового складу Кабміну. «Я їх запитую: «Тоді навіщо ви займаєтеся дурницями, народ смішите, виходьте з цією пропозицією, якщо у вас на заміну запропонувати нічого?», - розповів регіонал.

На його думку, сьогодні у ПР згруповані найкращі українські фахівці. «Назвіть мені сьогодні прізвища фахівців, які потягнуть бути прем'єр-міністром, які в змозі вирішити наявні проблеми і в стані в умовах світової кризи переплачувати додатково 6 млрд доларів РФ (за газ. - Ред.), плюс треба погасити ті кредити, які Юлія Тимошенко взяла у 2009 році - 14,6 млрд на п'ять років і при цьому утримати виплати за всіма соціальними напрямами. Давайте будемо об'єктивними до людей, які працюють в нашій державі, і не будемо обливати їх брудом», - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня, після Години запитань до уряду Верховна Рада розгляне питання про відповідальність Кабміну, ініційоване опозицією.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201