Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає заяви про критичний стан київської дамби спекуляцією. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, він заявив сьогодні у Вишгороді після ознайомлення з роботою Київської ГЕС.

«Сьогодні у нас є спекуляції щодо критичного стану київської дамби. Але ніякого критичного стану немає. Я спеціально сьогодні поставив це питання керівнику «Укргідроенерго». Він доповів, що ситуація моніториться цілодобово. На сьогодні стан ні дамби, ні плотини не викликає ніяких побоювань».

Після чого він додав, що у самого керівника «Укргідроенерго» офіс розташований нижче рівня води водосховища. «Вже одне це говорить про те, що ми з вами перебуваємо у безпеці. Ці спекуляції нічого позитивного не несуть», - резюмував прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДержНС України Григорій Марченко заявив, що паводок все ще загрожує трьом регіонам України.

Нагадаємо, 3 квітня, близько 22:00 у селищі Бортничі на вулиці Коцюбинського прорвало трубу, по якій транспортується гарячий мул на поля Бортницької станції аерації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193
Классические туфли мужские