Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що всі служби впоралися з організацією та проведенням протипаводкових робіт. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив журналістам у ході відвідування Київської ГЕС.

«Можна констатувати, що країна впоралася з аномальною ситуацією. Всі служби показали себе належним чином. Окремі моменти підтоплення виключити з практики взагалі неможливо, але з дахів ми нікого не знімали, завчасно було зосереджено достатню кількість техніки і людей, а роботи здійснювалися у плановому режимі», - заявив прем'єр.

Він також підкреслив, що все найгірше вже позаду, але очікується ще один пік паводку, пов'язаний з проходженням води з північних територій. «Він (паводок. - Ред.) очікується десь з 20 по 25 квітня, проте всі ємності готові до прийняття цієї великої кількості води. У нас не викликає абсолютно ніяких сумнівів прохід цієї великої води», - підсумував Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДержНС України Григорій Марченко заявив, що паводок все ще загрожує трьом регіонам України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193