Сьогодні, 16 квітня, у Рівному співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували літню жінку, яка випала з вікна 4 поверху і зачепилася за кондиціонер, повідомляє прес-служба ДержНС.

Перехожі повідомили у службу порятунку «101», що на кріпленнях кондиціонера між третім і четвертим поверхами вниз головою висить літня жінка, яка може впасти у будь-який момент.


 
За кілька хвилин на місце виклику прибули рятувальники. Одна група рятувальників, піднявшись пожежною автодрабиною, підтримувала бабусю знизу, щоб вона не впала, а інші бійці з вікна квартири піднімали стареньку. Жінку спочатку обв'язали рятувальною мотузкою, потім обережно звільнили ногу і затягли у приміщення. Вся рятувальна операція зайняла не більше десяти хвилин. Медики оглянули врятовану і не виявили жодних ушкоджень.

 
Як згодом вдалося з'ясувати, врятованою виявилася 97-річна громадянка. Старенька вирішила зачинити вікно і не розрахувала своїх сил, занадто сильно перехилилася і випала з вікна, зачепившись ногою за кондиціонер.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198