Податок на нерухомість, який запрацював в Україні з 15 квітня, зробить покупців ще більш вимогливими до якості житла. Таку думку висловила директор будівельної компанії «Енергополь-Україна» Тетяна Семенкова в ході підписання договору про співпрацю між забудовником і концерном «Rehau».

Як пояснила Тетяна Семенкова, податок на нерухомість підвищить витрати на утримання житла, тому майбутні власники стануть ще вимогливішими до якості квартир, які вони купують, пишуть «Версії».

«Наша компанія при будівництві житлового комплексу «Міністерський» з самого початку приділяла особливу увагу цьому питанню - ми використовуємо якісні матеріали та сучасні технології в будівництві. У рамках цієї стратегії буде розвиватися і співпраця з концерном «Rehau», який вже давно зарекомендував себе на світовому ринку», - зазначила директор «Енергополь-Україна».

Коментуючи введення нового податку, директор компанії зазначила, що подібна практика існує у багатьох розвинених країнах, у яких при цьому діють і певні вимоги до забудовників.

«Відповідно, після введення цього податку в Україні держава і покупець має право вимагати від забудовника ще більш високої якості будівництва із застосуванням сучасних, в тому числі енергозберігаючих, технологій - нових систем опалення, поліпшених металопластикових вікон, фасадних систем і т.д.» , - сказала Тетяна Семенкова.

Нагадаємо, з 15 квітня 2013 року Міністерство доходів і зборів почало розсилати квитанції щодо платежів на податок на нерухомість фізичним особам. Податком обкладаються квартири житловою площею понад 120 кв. м і будинки житловою площею понад 250 кв. м. Середня сума платежу за квартиру житловою площею понад 120 кв. м складе 300 грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169