Міністр закордонних справ України, чинний голова ОБСЄ Леонід Кожара засуджує теракт у Бостоні. Про це він сказав на засіданні 21-го Економіко-екологічного форуму ОБСЄ сьогодні у Києві.

«Нас вразили вибухи на Бостонському марафоні 15 квітня, де загинули кілька людей і безліч було поранено, у тому числі жінки і діти. Спортивний захід, покликаний служити миру і об'єднанню людей, став місцем кривавої трагедії», - сказав Кожара.

«Я засуджую терористів, дії яких призвели до загибелі і травм людей», - підкреслив він, додавши, що всі країни-учасниці ОБСЄ мають спільно боротися з тероризмом в усіх формах і проявах.

«Ми не повинні з ним миритися і ми не повинні його виправдовувати», - сказав Кожара.

За його словами, терористичні дії проти цивільних осіб абсолютно неприйнятні, повідомляє «УНІАН».

«Терористична атака у Бостоні говорить про те, що міжнародне співтовариство має об'єднати зусилля у запобіганні діяльності терористичних сект, і ті, хто дозволяє собі організовувати такі дії, повинні бути знайдені та віддані під суд», - підкреслив Кожара.

Від імені ОБСЄ та уряду України він висловив співчуття сім'ям жертв і побажав якнайшвидшого одужання потерпілим.

«Ми поділяємо з американським народом цю трагедію», - додав він.

Нагадаємо, 15 квітня у другій половині дня на фінішній лінії Бостонського марафону у США прогриміло два вибухи. За інформацією іноземних ЗМІ, як мінімум 3 людини загинули і більше 140 потерпіли.

За попередніми даними Міністерства закордонних справ України, громадян України серед загиблих і потерпілих немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272