Другу нитку головного каналізаційного колектора столиці можуть почати будувати відразу після здавання нової станції метро «Теремки». Про це голова КМДА Олександр Попов заявив у кулуарах спільного засідання Колегії КМДА, Регіональної Ради м. Києва та Громадської ради при КМДА, повідомляє кореспондент ForUm`у.

За словами чиновника, цей колектор є стратегічно важливим об'єктом і його треба добудовувати якнайскоріше, тому що він дозволить розвантажити інший аналогічний об'єкт, який у будь-який час може стати аварійно небезпечним.

Зараз, додав глава КМДА, необхідні кошти та ресурси, щоб завершити станцію «Теремки», це пріоритетне завдання. «Але як тільки ми здамо станцію в експлуатацію, неодмінно почнемо думати про те, що потрібно для добудови нового колектора», - сказав Попов.

Він припустив, що спорудження другої гілки міського колектора буде завершено в 2014 р. «У колектора дуже глибоке залягання, а підземне будівництво коштує дуже дорого. Враховуючи важливість об'єкта, якщо цього року не зможемо активно відновити будівництво, то в 2014 р. точно треба це робити», - резюмував чиновник.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

156