Російський телеведучий Іван Ургант вибачився перед жителями України за свої висловлювання в ефірі однієї із кулінарних програм на російському Першому каналі, додавши при цьому до вибачень нову порцію жартів про українців.

«Я прошу вибачення в усіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми», - написав Ургант 15 квітня на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

«В якості самопокарання зобов'язуюсь готувати у цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018-й рік включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан. Ваш Іван «Підчеревина» Ургант», - додав російський телеведучий, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

У той же час, за інформацією українських ЗМІ, гість програми відомий кінодраматург, художник, режисер і актор Олександр Адабашьян заявив, що нічого поганого вони на увазі не мали. «Згоден, що, можливо, це не дуже коректно, але ніякого відношення до неповаги це не має. Просто це така іронія, кліше з приводу фільмів: якщо раніше погані були білогвардійці, то тепер червоні», - зазначив він.

Як повідомлялося, Ургант в ефірі кулінарної телепрограми пожартував над українцями фразою: «Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села». Адабашьян підіграв, зазначивши, що «струшує останки жителів» з ножа.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

377