Проведення ярмарків допоможе утримувати ціни на продукти в період травневих свят на стабільному рівні, заявив директор Департаменту розвитку реального сектору економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі Олег Пендзин.

«Оскільки нас очікують травневі свята, коли, як правило, істотно зростає попит на продукти харчування, особливо м'ясопродукти і яйця, для недопущення безпідставного зростання цін місцевим органам виконавчої влади необхідно подвоїти в цей період кількість ярмаркових заходів», - сказав Пендзин.

При цьому він зазначив, що в найближчій перспективі відсутні підстави для значних стрибків цін на продовольчі товари, хоча по низці позицій можливе їхнє зниження. Так, внаслідок збільшення пропозиції молокосировини слід очікувати зниження цін на молокопродукти.

Також стабільними будуть залишатися цін на цукор і олію соняшникову, оскільки пропозиція даної продукції в декілька разів перевищує внутрішній попит. З надходженням на ринок овочів нового врожаю можна очікувати зниження цін і на овочеву продукцію, передає «РБК-Украина».

«На сьогоднішній момент рівень внутрішнього виробництва і рівень насичення ринку настільки значний, що будь-які підстави для зростання цін на продукти харчування на сьогоднішній момент відсутні», - резюмував Пендзин.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175