Керівник відділу фінансових досліджень GfK Ukraine Дмитро Яблоновський констатує, що сьогодні майже половина пенсіонерів отримують пенсію на банківські картки.

«Зрозуміло, що пенсіонери - це консервативна частина населення, яка найважче звикається з новаціями. Але судячи з динаміки переходу від отримання пенсії готівкою на руки до банківських карток, видно, що пенсіонери вже звиклися з цією новинкою. Тільки за останні п'ять років кількість пенсіонерів, які перейшли на картки, збільшилася до майже половини від їхнього загального числа», - говорить він.

За його словами, зазначеної тенденції зараз активно сприяють банки, які залучають пенсіонерів як клієнтів.

Яблоновський вважає, для більшої зацікавленості пенсіонерів в отриманні пенсії на картки, на низку продуктів, зокрема, ліки, потрібно вводити знижки для цієї категорії.

«Потрібно пам'ятати, що крім вигоди самим пенсіонерам, банківські картки для них це і додаткові доходи для держбюджету. Оскільки у нас майже 10 мільйонів пенсіонерів, то перспективи куди рости є. Але разом з цим потрібно розвивати й інфраструктуру, бо тим же пенсіонерам у селі ніде знімати гроші з картки і розплачуватися ними», - додає фахівець.

Нагадаємо, що раніше перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов зазначив, що українська влада спробує правильно і безконфліктно дати можливість населенню, зокрема, пенсіонерам, розраховуватися безготівковим шляхом, отримувати зарплати і пенсії через картки, що призведе до мільярдних надходжень до бюджету.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192