Старший тренер «Динамо-2» Андрій Гусін на стадіоні «Динамо» ім.В.Лобановського провів майстер-клас для 15 хворих на гемофілію дітей, які приїхали із різних регіонів України.

Як передає кореспондент ForUm'у, майстер-клас пройшов у рамках акції «Діти з гемофілією: не залишити поза грою».

Як розповіли організатори акції, ідея залучити дітей з цим діагнозом до такої акції з'явилася під час підготовки до Євро-2012. Акція покликана показати, що діти з гемофілією теж можуть вести нормальний спосіб життя, але для цього їм необхідна постійна профілактика.

«Якщо дитині робити постійну профілактику і якщо вкласти гроші у закупівлю препаратів, то ці кошти окупляться і у нас будуть здорові люди. Якщо ж не проводити своєчасну профілактику, то людина стає соціально неадаптованою», - сказала голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація хворих на гемофілію» Олександр Шміло.

У свою чергу, гематолог, професор кафедри педіатрії та неонатології Львівського національного медичного університету факультету післядипломної освіти Леонід Дубей зазначив, що сьогодні досить складно визначити точну кількість дітей, які страждають на це захворювання.

«Тому зараз йде робота щодо створення електронної бази, у яку педіатри та гематологи будуть вносити інформацію про кожну хвору дитину. Тоді ми будемо реально бачити, скільки дітей хворі на гемофілію», - сказав Дубей.

За його словами, також це сприятиме спрощенню процесу прогнозування закупівлі препаратів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213