Президенти України та Республіки Білорусь Віктор Янукович і Олександр Лукашенко домовились на зустрічі у травні обговорити проблемні питання двосторонніх відносин. Про це повідомили в прес-службі президента Білорусі.

Зокрема, як зазначили у прес-службі, глави держав під час телефонної розмови обговорили певні проблеми, які є в двосторонніх відносинах.

«Досягнуто принципової домовленості про проведення у травні зустрічі на вищому рівні, під час якої будуть розглянуті дані питання», - підкреслили в прес-службі.

Також Лукашенко і Янукович обговорили громадську ініціативу про створення Громадського руху Білорусі - України - Росії. За інформацією прес-служби білоруського президента, дане питання також стане предметом обговорення на зустрічі президентів, повідомляє «УНІАН».

Крім того, під час сьогоднішньої розмови глави держав відзначили успішний розвиток торговельно-економічних відносин між двома країнами.

Зокрема, мова йшла про те, що за підсумками 2012 року білорусько-український товарообіг досяг рекордного рівня у 7,9 млрд доларів і в порівнянні з 2011 роком зріс на 27%.

«Для Білорусі склалося позитивне сальдо в розмірі 3,3 млрд доларів. Успішно реалізуються масштабні двосторонні проекти у сфері паливно-енергетичного комплексу, виробничої кооперації, зокрема щодо спільного складання техніки МТЗ, «Гомсільмаш», МАЗ, інших підприємств», - зазначили в прес-службі президента Білорусі.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

381