Закони, прийняті більшістю на вулиці Банковій, переголосовані не будуть. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

«Давайте працювати, і я вам обіцяю, що жодного засідання за межами сесійної зали не буде. Будете блокувати - будемо проводити засідання там, де ми зможемо приймати законні рішення. А свистіти в сесійній залі не треба, тупотіти не треба, кричати не треба», - звернувся до представників опозиції Рибак.

На його думку, в ситуації, що склалася, опозиція повинна звинувачувати сама себе. При цьому він повідомив, що обговорив виїзні засідання більшості з 25 іноземними послами. «25 послів були у мене. Я їх запитую: може, я неправильно щось зробив. Жоден з них не сказав, що неправильно», - підсумував голова ВР.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання в будівлі комітетів ВР на вул. Банковій, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

Депутати від ПР і КПУ шляхом підняття рук прийняли кілька законопроектів.

12 квітня Вищий адміністративний суд України визнав правочинним засідання Верховної Ради, яке проводилося 4 квітня на вул. Банковій.

Аліна Єремеєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215