Міністр закордонних справ Леонід Кожара переконаний, що подальше поглиблення відносин між Україною та ЄС, насамперед шляхом підписання Угоди про асоціацію, відповідає інтересам як України, так і Європейського Союзу, повідомили у Департаменті інформаційної політики МЗС. Про це Кожара сказав в інтерв'ю прес-агентству «Globus Vision».

Керівник зовнішньополітичного відомства поінформував про хід виконання Плану першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік.

Кожара підкреслив, що приведення законодавства до європейських стандартів, впровадження системних реформ у різних галузях життєдіяльності держави є пріоритетом для уряду України, в тому числі в контексті підготовки до підписання цього року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Ідея стати частиною європейської спільноти підтримується всіма політичними силами в Україні та українським суспільством загалом», - зазначив міністр.

Окрему увагу під час інтерв'ю було приділено головуванню України в ОБСЄ та відносинам України з ФРН, зазначили в міністерстві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

446