Українська влада послідовно працює над вирішенням соціально-економічних проблем людей і не буде скорочувати соціальні програми, незважаючи на непросту економічну ситуацію. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання миколаївської міської газети «Вечірній Миколаїв», повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави.

«Хоча економічна ситуація непроста, в Україні ніхто не скорочує і не скасовує соціальні програми, на відміну від деяких країн Європейського Союзу. Якби влада не була успішна в своїй роботі, повірте, ситуація в країні була б набагато гірша», - сказав Президент.

Коментуючи акції протесту, які влаштовують опозиційні політсили, Глава держави зазначив, що він як ніхто інший знає проблеми людей і нинішню ситуацію в країні. «Той, хто сьогодні на майданах обіцяє, що, прийшовши до влади, він з легкістю вирішить всі проблеми, - просто ошуканець», - підкреслив Янукович.

Він також звернув увагу на те, що в деяких інших країнах проблем з кожним днем ​​все більше. «На відміну від багатьох країн, ситуація в українській економіці не катастрофічна, і влада послідовно працює над вирішенням соціально-економічних проблем людей», - підкреслив Глава держави.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що у 2013 році заробітні плати працівників бюджетної сфери, а також пенсії інвалідів усіх категорій зростатимуть.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

332